Kingdom Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to our Kingdom! Have fun! And be princess! :)
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moji pproblemi :(

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~M@ky_Princess~

~M@ky_Princess~


Broj poruka : 137
Datum upisa : 19.11.2009
Lokacija : Gde?

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyUto Dec 01, 2009 1:33 am

E,ovako....Ovde cu ja pisati svoje probleme,nadam se da cete moci da mi pomognete! Wink
Nazad na vrh Ići dole
~M@ky_Princess~

~M@ky_Princess~


Broj poruka : 137
Datum upisa : 19.11.2009
Lokacija : Gde?

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyUto Dec 01, 2009 1:40 am

Ovako.....
Imam jednu kretenusu u odeljenju sa kojoj ne znam sta cu da radimm. xDD xD
U prvom razredu smo se lepo druzile,sve dok nisam videla koliko je ona zla Sad Iskoriscavala me je! A znate zasto?! Zato sto nije znala zadatke iz matisa,glupaca! xDD xD I jos od tada u mom razredu postoje grupe koje se druze sa njom. Sad Ona mi je preotela sve drugarice,ostala mi je samo jedna(tj. moja BFF) a sad Marija(ta kretenusa) hoce i nju da natera da se ne druze sa mnom. ;( I tako.....Ja nju ignorisem koliko god mogu,ali nista.....Ona zapocinje svadju! Sad Nekoliko puta smo se i pobileee! xDD xDD ma budalaaa..........Kad bih samo imala drugo odeljenjeeee!!!! xDD xD

Sad Sad Sad Sta mi vi kazete?
Nazad na vrh Ići dole
ana-bloomin fan

ana-bloomin fan


Broj poruka : 142
Datum upisa : 20.11.2009
Godina : 24
Lokacija : lutam po internetu

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyUto Dec 01, 2009 1:34 pm

razgovaraj sa onima koji su ti bili prijatelji i reci im da Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaa lažeee
Nazad na vrh Ići dole
Princess Mary
Admin
Princess Mary


Broj poruka : 189
Datum upisa : 19.11.2009
Lokacija : In my palace...

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyUto Dec 01, 2009 4:47 pm

Znas sta draga, moj ti je savet da se ne obazires na nju. Zivi bez nje! Nemam ni ja neke super drugarice, ali se druzim sa svima pomalo...Kada je vidis reci samo ''cao'', bez ikakvog dobacivanja ili kolutanja ocima. Probaj da budes ljubazna sa njom...A u sebi kazes ''ma nosi se u pm''....To ti je diplomatski stav. Wink A tvoja BFF, ako ti je prava BFF ona te nece ostaviti i otrcati za nekom -kretenusom- i biti joj senka! Smile Puno srece!!! :*
Nazad na vrh Ići dole
https://kingdomlife.serbianforum.info
~M@ky_Princess~

~M@ky_Princess~


Broj poruka : 137
Datum upisa : 19.11.2009
Lokacija : Gde?

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyUto Dec 01, 2009 7:23 pm

Tnx Ana i Kaca...... Vasi saveti ce mi sigurno pomoci <3
Nazad na vrh Ići dole
Zoe <3

Zoe <3


Broj poruka : 23
Datum upisa : 22.11.2009

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyPet Dec 04, 2009 4:10 pm

To se i meni deshawa :'(
Nazad na vrh Ići dole
-Fallen*Princess-

-Fallen*Princess-


Broj poruka : 26
Datum upisa : 12.03.2010
Godina : 27
Lokacija : Zemun.

Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( EmptyPet Mar 12, 2010 9:09 pm

Ma samo je ignorisi Wink A tvoja BFF, ako ti je stvarno BFF, sto kazu i drugi, nece sigurno otici i ostaviti te samu, ako ti je stvarno prava drugarica. A za tu Mariju, ma boli te uvo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moji pproblemi :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji pproblemi :(   Moji pproblemi :( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moji pproblemi :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kingdom Life :: Your self :: Savetovaliste-
Skoči na: